Bc. Lucie Krčmová

jednatelka, specialista pro lidské zdroje, recruiting a headhunting

Hlavní činnosti: Vyhledání, přímé oslovení a výběr odborníků na pozice v technickém a výrobním prostředí, zpracování hodnocení kandidátů, odborná konzultace celého procesu s klienty. Podpora při pohovorech u klientů, assessment centra. 

Po maturitě na SPŠ Strojní v oboru Management strojírenství, pokračovala absolvováním Fakulty ekonomické na ZČU. Od roku 2009 působí v oblasti lidských zdrojů. Profesní dráhu zahájila vedením kanceláře specializované na dočasné přidělení pracovníků. Následně zavedla a rozšířila novou kancelář, specializující se na recruiting a headhuntig v Plzeňském kraji. Poté působila na pozici senior recruitera v silné nadnárodní výrobní společnosti v oblasti leteckého průmyslu. V roce 2018 získala potřebné licence a jako jednatelka Indigo Solutions s.r.o. samostatně podniká v oblasti která je ji nejbližší - náboru.

 

Mgr. Iveta Sigmundová, MBA

jednatelka, psycholog, člen komise arbitráží a mediace

Od roku 1994 se specializuje na oblast psychologické a pracovní problematiky trhu práce, tvorbu pracovních týmů, psychologickou diagnostiku, hodnocení pracovníků a možností jejich kariérového růstu. Pracuje rovněž jako konzultant v oblasti personálních auditů. Od roku 1996 je majitelkou vzdělávací a personální společnosti APROFES, s.r.o. V roce 2013 zakončila studium MBA na Business Institutu se zaměřením Řízení lidských zdrojů.

Indigo Solutions spol. s. r. o. , +420 607 551 898
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky